גיוס כוח אדם רפואי על ידי רופאים

 

ד"ר ג'וב הוקמה ומנוהלת על ידי רופאים, אשר חוו בעצמם את הצורך בעבודה ראויה, התואמת את כישוריהם בשלבים השונים של הכשרתם.
יועצי ההשמה בחברתנו הם רופאים, אחיות ומתחום משאבי האנוש וניהול מערכות בריאות. ליועצנו ידע מעמיק אודות השוק ממנו אנו מגייסים, אשר אנו גם מהווים בעצמנו חלק ממנו.

אנו מתמחים בהשמת כוח אדם רפואי איכותי, בתפקידים שונים בתחום הרפואה (רופאים מומחים, מתמחים וכלליים), הסיעוד, הרוקחות, והתחום הפרא-רפואי (פרמדיקים, חובשים, נהגי אמבולנס, טכנאים, אנשי מעבדה, פסיותרפיסטים ועוד). אנו מגייסים לכל חלקי הארץ.

 

נכון להיום, חברתנו היא היחידה המעסיקה יועצי השמה אשר בעצמם רופאים ואחיות, לגיוס צוות רפואי. על כן, הגישה למועמדים אלו היא קלה וטבעית עבורנו, ולא פעם אף השמנו קוגה או חבר במשרה מוצעת.

 

למציאת המועמד האידאלי, בד"ר ג'וב נעשה שימוש בפלטפורמות דיגיטליות שונות אשר מאפשרות לנו דרכי התקשרות מגוונים עם כל מועמד ומועמד. כל משרה מקבלת חשיפה מקסימלית במדיות שונות לרבות אתרי אינטרנט מובילים, פורומים וכתבי עת מקצועיים, קבוצות סגורות, רשתות חברתיות ועוד. זאת בנוסף לפנייה ישירה למועמדים רלוונטים המוכרים לנו באופן אישי, על ידי שיחות טלפון אישיות, סמסים ודיוור ישיר.


לאחר חשיפת המשרה וקבלת מועמדים, אנו מסננים את המועמדים אשר פנו על פי קריטריונים אותם קיבלנו מראש מהחברה המציעה את המשרה, ועל פי ראיון אישי המבוצע על ידי אחד מיועצי ההשמה שלנו.

 

החשיפה המשמעותית לה זוכה כל משרה, בשילוב הסינון האיכותי אשר נעשה על ידי יועצי ההשמה התחומיים שלנו, מבטיח השמה איכותית של עובדים מעולים לחברתך.